Makary Stasiak - strona prywatna polski english
Blog
Galeria
Podziękowania
Kontakt
Blog

Czy kreatywności można się nauczyć? Jak trenować kreatywność i rozwój osobistych kompetencji? Jaka jest metodyka wykładania kreatywności? Wszystkie odpowiedzi znajdziecie Państwo w wywiadzie Dziennika Łódzkiego: z Prof. Dr Makarym K. Stasiakiem, prezydentem i założycielem Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi, rozmawiał Dariusz Pawłowski.

WIĘCEJ »

|

Studiowanie nie musi się kojarzyć już jedynie z zakuwaniem. Studia w Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi to warsztaty, projekty, nauka samodzielnego myślenia i wykorzystywanie zdobytej wiedzy w praktyce. Czy właśnie nie o tym marzy każdy student? Nauka przez rozwiązywanie problemów zaczerpniętych z praktyki. Właśnie w taki sposób AHE, jako jedna z pierwszych uczelni, wdraża Europejskie Standardy Nauczania, zalecone przez Krajowe Ramy Kwalifikacji (KRK). - Jest to też mój osobisty sukces. Zajmuję się tym od 30 lat. Napisałem na ten temat ponad 20 książek. Problematyka w nich zawarta była traktowana przez recenzentów, jako „nienaukowa”. Teraz, swoim dorobkiem realizuję Standardy Europejskie. Dla mnie jest to cudowna przemiana oceny mojej długoletniej pracy. – mów dr prof. AHE Makary Stasiak, założyciel Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi.

WIĘCEJ »

|
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29]