Makary Stasiak - strona prywatna polski english
Blog
Galeria
Podziękowania
Kontakt
Blog

Zapraszam do lektury wywiadu ze mną, który ukazał się w Dzienniku Łódzkim - pobierz.

WIĘCEJ »

|
Przedstawiam moje przemówienie zaprezentowane na konferencji ?Uczeń twórczy, czy trudny?.

Celem i sensem wychowania jest wolność człowieka. Różne są koncepcje życia i wyobrażenia o sposobie funkcjonowania człowieka, ale ostatecznym sensem jest życie w jak największym polu wolności. Dotychczas człowiek sądził, że ma wolność lub jej nie ma, że jest to sytuacja dychotomiczna. Dzisiaj zauważa, że wolność nie jest dana z zewnątrz i nie jest to jakiś wymarzony stan szczęśliwości, lecz dzieło jego rąk, skutek jego przemyślanej aktywności.

WIĘCEJ »

|
Dziękuję wszystkim pracownikom i studentom, władzom i mieszkańcom Łodzi, posłom i senatorom ? WSZYSTKIM, którzy trwali przy Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi w jej najtrudniejszych chwilach za okazane zaufanie, wsparcie i obronę dobrego imienia. Dzięki Waszej pomocy i naszej determinacji UDAŁO SIĘ! Z dumą, satysfakcją i wielką radością pragnę poinformować Państwa, iż decyzją Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 27 października 2010 r. procedura likwidacyjna AHE w Łodzi została umorzona! Nasza Uczelnia może działać i rozwijać się nadal.

Po wielomiesięcznej i wnikliwej kontroli resort zaakceptował wprowadzone przez AHE zmiany i reformę organizacyjną oraz uznał, że Uczelnia działa zgodnie z przepisami prawa oraz zaleceniami MNiSW.

Zapraszam dalszego wspólnego budowania przyszłości AHE w Łodzi!

WIĘCEJ »

|
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29]